News Portal

 • थप २९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, झापामा संक्रमितको संख्या १०३२ पुग्यो

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३८६ पटक

  झापा, २३ असोज ।  झापामा शुक्रबार  २९ जनालाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जसमा ४ जना महिला र २५ जना पुरुष रहेका छन् ।

  आज भद्रपुरका एक महिला, १२ पुरुष, मेचीनगरका  ३ महिला,  २ पुरुष, बिर्तामोडका ६ , अर्जुनधाराका २ , कमल, गौरीगञ्ज र गौरादहका १ –१ जना पुरुष गरि २९ जनाका संक्रमित थपिएको स्वास्थ्य कार्यालय झापाका फोकल पर्सन जीवन चम्लागाईले बताए ।

  भद्रपुरमा संक्रमण पुष्टि भएका मध्ये २  जना मोरङ र ईलाम ठेगाना भएका, २  जना स्वास्थ्यकर्मी, र  १  जना बैंकका कर्मचारी रहेको स्वास्थ्य कार्यालय झापाले जनाएको छ ।

  त्यस्तै बिर्तामोडमा संक्रमण पुष्टि भएका मध्ये ४ जना ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बिर्तामोडका कर्मचारी, २ जना बैंकका कर्मचारी र मेचीनगरमा संक्रमण पुष्टि भएका मध्ये १ जना मोरङ ठेगाना भएका बैंकका कर्मचारी रहेको स्वास्थ्य कार्यालय झापाका फोकल पर्सन चम्लागाईले बताए ।

  योसँगै झापामा कुल कोरोना संक्रमितको संख्या एक हजार ३२ पुगेको छ भने डिस्चार्ज हुनेको संख्या ८ सय ४८ रहेको स्वास्थ्य कार्यालय झापाले जनाएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय झापाका अनुसार जिल्लामा सक्रिय संक्रमितको संख्या १ सय ७२ पुगेको छ ।

  आजसम्म झापामा २७ हजार ८९८ जनाको पिसिआर परिक्षण भएको छ भने हालसम्म कोरोना संक्रमणबाट ११२जनाको मृत्यु भइसकेको छ । आज दमकका एक ५२ वर्षीय कोरोना संक्रमित पुरुषको मृत्यु भएको स्वास्थ्य कार्यालय झापाले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)