News Portal

 • करेन्ट लगाएर माछा मार्ने क्रममा एकजनाकाे मृत्यु, एक घाइते

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ९२० पटक

  झापा, २६ असोज । विर्तामाेडमा करेन्ट लगाएर माछा मार्ने क्रममा एकजनाकाे मृत्यु भएकाे छ भने एकजना घाइते भएका छन्। मृत्यु हुनेमा पाँचथरको फिदिम घर भई केही दिन अघिमात्र विर्तामाेड स्थित सानीआमाको घरमा पाहुना आएका २४ वर्षीय शिव तुम्वाहाम्फे रहेकाे प्रहरीले जनाएकाे छ ।

  आइतवार साँझ ६ बजेतिर उनी साथीको लहैलहैमा लागेर माछा मार्न गएकाे र साेही क्रममा मृतक तुम्बाहाम्फे र उनका साथी हरिप्रसाद रिमाललाई अचानक करेन्टको झट्का लागेको थियो । शिव तुम्वाहाम्फेको घटनास्थलमै मृत्यु भएको र उनका साथी रिमालको बीएन्डसी अस्पतालमा उपचार भइरहेका प्रहरीले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)