News Portal

 • कोरोनाबाट ३४ वर्षीय प्रहरी निरीक्षकको मृत्यु

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५६६ पटक

  मोरङ, ९ मंसिर । कोरोनाबाट सशस्त्र प्रहरी बलका प्रहरी निरीक्षक नवीन बुढाथोकीको मृत्यु भएको छ । सशस्त्र प्रहरी बल १ नम्बर गण विराटनगरमा कार्यरत बुढाथोकीको सोमबार राति मृत्यु भएको उनका साथी सशस्त्रका प्रहरी निरीक्षक ईश्वर कोइरालाले जानकारी दिएका छन्।

  कोइरालाका अनुसार बुढाथोकीलाई कोरोना संक्रमण भएको दुईसाताअघि पुष्टि भएको थियो । यसअघि कुनै रोग नभएका बुढाथोकीलाई स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि विराटनगरस्थि विराट नर्सिङ होममा भर्ना गरिएको थियो । उनका सहब्याजी समेत रहेका कोइरालाका अनुसार सुरुको एकसाता आइसीयूमा राखेर उपचार गरिएको थियो ।

  स्वास्थ्यमा थप समस्या देखिएपछि भेन्टिलेटरमा राखिएको थियो । सोमबार राति ११ बजेतिर बुढाथोकीको मृत्यु भएको हो । ३४ वर्षीय बुढाथोकीको स्थायी घर तेह्रथुम रहेका सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक कोइरालाले जानकारी र्दि ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)