News Portal

 • अर्जुनधारामा अझै सुरु भएन मतगणना

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ५८ पटक

  झापा, ३१ बैशाख । अर्जुनधारा नगरपालिकामा स्थानीय निर्वाचनको मतगणना अझै सुरु हुन सकेको छैन । यसअघि सर्वदलीय बैठकबाट बिहानको ११ बजेबाट सुरु गर्ने सहमति भएको थियो । तर, १२ बजेर १५ मिनेट बितिसक्दा पनि मतगणना सुरू हुन सकेकाे छैन । हिजो निर्धारित समयमै सुरक्षित तवरबाट मतदान कार्य सम्पन्न भए पनि मतगणना भने हुन सकेको थिएन । ११ वटै वार्डबाट मतपेटिका ल्याउने क्रममा १० नम्बर वडाको मतपेटिकामा केही त्रुटि भएपछि मतगणना हुन नसकेको हो । मतपेटिका ल्याउने क्रममा वडा नम्बर १० को एउटा मतपेटिकाको एकापट्टिको सिल चुट्टिएको पाइएपछि अन्योल सिर्जना भएको थियो । मतगणना स्थलमा बस्ने दलीय प्रतिनिधिहरुको नागरिकता, परिचयपत्रलगायत कागजात व्यवस्थित गर्ने कार्य भइरहेकाले समय लागेको बताइएको छ । बैठकले वडा नम्बर १ बाट मतगणना सुरु गर्ने निर्णय लिएको थियो । अहिले नगरपालिका बाहिर वरपर पार्टी कार्यकर्ता तथा मतदाताहरुको भीड लागेको छ । यस नगरमा ५३ हजार ७४५ कुल मतदाता संख्या रहेको यस नगरमा यसपटकको निर्वाचनमा ३८ हजार ५२३ मत खसेको जिल्ला निर्वाचन कार्यालय झापाले जनाएको छ । समग्रमा ७१ दशमलव ६८ मत खसेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)