News Portal

 • दुबै पद नछाड्ने ओलीको सन्देश

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ६७७ पटक

  काठमाडौं , असार१ ८। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्री र अध्यक्ष दुबै पदबाट राजीनामा नदिने स्पष्ट सन्देश दिएका छन् । पार्टीभित्र उनको राजीनामाको विषयले विवाद बढिरहेको बेला ओलीले यस्तो सन्देश दिएका हुन् । ओलीको यो अभिव्यक्ति र विकसित घटनाक्रमले नेकपा फुटको संघारमा पुगेको विश्लेषण हुन थालेको छ ।

  बिहीबार कार्यकारी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल र महासचिव विष्णु पौडेलसँगको भेटमा ओलीले दुवै पद नछाड्ने र अन्य कुरा भए गर्न तयार रहेको बताएका हुन् । मन्त्रिपरिषद् बैठकबाट संघीय संसदको अधिवेशन अन्त्य गरेपछि अध्यक्ष दाहाल र महासचिव विष्णु पौडेललाई ओलीसँग कुरा गर्न सचिवालयका अरु नेताहरुले सुझाएका थिए । सोअनुसार छलफल भएपनि ओलीबाट यस्तो जवाफ आएको हो ।

  ओलीले निराशबनाउने जवाफ र पार्टी बैठकमा समेत नआएपछि स्थिति थप जटिल बनेको छ । यही कारण बैठक शनिबारसम्म स्थगित भएको छ यो बीचमा सहमतिको अन्तिम प्रयास हुनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)