News Portal

 • मेचीनगरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजकपुर २५ गतेदेखि काममा फर्कने

  रातोपोस्ट संवाददाता
  २६१ पटक

  झापा, २२ पुस । झापाको मेचीनगर नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजकपुर चौलागाँई काममा फर्कने भएका छन् । नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत चौलागाँई विदामा बसेकाे हुनाले पुस २५ गतेदेखि काममा फर्कने भएका हुन ।

  मिडियामा आए जस्ताे आफु सरुवा नभएकाे नियमित प्रकृया जस्तै काज विदामा बसेको र मन्त्रालयसँगको समन्वयमा विदा थप गरेको २५ गतेबाट नगरपालिकाकाे नियमित काममा फर्कने उनले बताएका छन् । प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजकपुरले भने, मेरो चाहना भनेको नगरका जनताका मन जितेर धन्यवादको पुरस्कार जितेर जाने हो जति गर्छु नगरकै हितमा काम गर्छु भनेर आएको हुँ र सबैसँग सुमधुर सम्बन्ध बनाएर जान्छु ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)