News Portal

 • एकीकृत समाजवादीले प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई ज्ञापनपत्र बुझाउँदै

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ८० पटक

  काठमाडौं, १७ माघ । माधव कुमार नेपाल अध्यक्ष रहेको नेकपा (एकीकृत समाजवादी) पार्टीले देशको आर्थिक समस्या समाधानको माग गर्दै अहिले केहीबेरमा प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई ज्ञापनपत्र बुझाउने तयारी गरेको छ । महासचिव डा. बेदुराम भुषालका अनुसार आज मंगलबार बिहान ९ बजेपछि प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापनपत्र बुझाउने तयारी गरेको हो ।

  अध्यक्ष नेपालको नेतृत्वमा जाने प्रतिनिधि मण्डलले मुलुकको पछिल्लो आर्थिक संकटबारे प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई ज्ञापनपत्र बुझाउन लागेको उनले बताए । मुलुक चरम आर्थिक संकटमा परेको, बैंकको ब्याजदरमा असमान बृदि भएपछि सर्वसाधरण नेपाली जनतालाई सास्ती भएको भन्दै सो दलले विद्यमान समस्या सामधानसहितको माग राखेर प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापनपत्र बुझाउन लागेको उनले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)