News Portal

 • झापा- २ मा एमालेका देवराज घिमिरे विजयी

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ३५ पटक

  झापा, ७ मंसिर । झापा क्षेत्र नं २ को प्रतिनिधि सभाको सदस्यमा नेकपा एमालेका देवराज घिमिरे निर्वाचित भएका छन् । स्वतन्त्र उम्मेदवार स्वागत नेपाललाई २ हजार २ सय ९७ मतले पराजित गरी घिमिरे निर्वाचित भएका हुन् । घिमिरेले २७ हजार ७ सय ७० मत ल्याउँदा नेपालले २५ हजार ४ सय ८३ मत पाएका छन् ।

  त्यस्तै गठबन्धनका तर्फबाट माओवादीका हरि रानाले १३ हजार ७ सय १४ मत ल्याएर तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन् । चौथो स्थान भने राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका रुद्रप्रसाद गिरीले ओगटेका छन् । उनको मत संख्या ८ हजार ४ सय २४ हो । झापा २ मा ८४ हजार ५ सय ८९ मत खसेको थियो । त्यस्तै ४ सय अस्थायी मतदाताले पनि मतदान गरेका थिए । जसमध्ये ५ हजार ४ सय ९६ मत बदर भएको निर्वाचन अधिकृत केशवप्रसाद पन्तले जानकारी दिएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)