News Portal

 • मेचीनगरमा फहराइयो राष्ट्रिय झण्डा

  रातोपोस्ट संवाददाता
  ४४ पटक

  झापा, ४ असाेज । रोटरी क्लव अफ मेचीनगरले संविधान दिवसको अवसरमा मेचीनगरको विभिन्न स्थानमा नेपालको राष्ट्रिय झण्डा राखेको छ । क्लबले साेमबार आठौं संविधान दिवसको अवसर पारेर काँकरभिट्टा, इटाभट्टा, धुलाबारी र चाराआलीमा राष्ट्रिय झण्डा झण्डोतलन गरेको हो ।

  क्लबका अध्यक्ष अनन्त प्रकाश वस्तीको नेतृत्वमा आयोजित राष्ट्रिय झण्डा झण्डोतलन कार्यक्रममा मेचीनगर प्रमुख गोपालचन्द्र बुढाथोकी, मेचीनगर- ७ का वडाध्यक्ष प्रल्लाद ओली, १३ का वडाध्यक्ष कृष्ण सिग्देल, मेचीनगर कार्यापालिका सदस्य चित्र धिमाल, प्रितम काफ्ले, रविन ओझा, ऋषि तिम्सिना, रोट्रायक क्लब अफ मेचीनगरका अध्यक्ष बिशाल कार्कीलगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Our Team

  अध्यक्ष : गणेश बहादुर मगर
  सम्पादक : दिलिप थापा
  संवाददाता: सुबराज लामिछाने
  मल्टीमिडिया : एकराज प्रधान
  व्यवस्थापक : अप्सना बेगम
  सल्लाहकार : घनश्याम गाैतम
  कानुनी सल्लाहकार : मानबहादुर खत्री
  सम्पर्क नम्बर (९८५२६२१३००)